NavigacePartneři projektu

Apartmány Bašta

Apartmány Bašta
Ubytování v nadstandardně vybavených apartmánech v historickém domě z roku 1900, který v roce 2008 prošel kompletní velkorysou rekonstrukcí. Stylově zařízený Cigar Clubu vhodný pro pořádání rodinných oslav, firemních porad, obchodních jednání, prezentací firem a přátelských setkání. Prodej originálních kubánských doutníků a kvalitních moravských vín.

FIXnet

FIXnet
Spolehlivé vysokorychlostní připojení k Internetu. Připojení ve variantě FIXdata Bezdrát je realizováno pomocí špičkové technologie Motorola Canopy pracující v pásmu 5GHz. Ve vybraných lokalitách nabízíme variantu FIXdata Kabel provozovanou po vlastních metalických kabelových a optických rozvodech

Sušická stavební, s.r.o.

Sušická stavební
Stavební firma „Sušická stavební, s.r.o.“ zahájila svou činnost v oboru stavitelství v roce 1994. Hlavní náplní jsou stavební práce, provádění dodávek staveb pro občanskou bytovou a prùmyslovou výstavbu,výstavba rodinných domkù "na klíč", rekonstrukce a úprava pùdních prostorù, včetně sádrokartonových příček, zateplení fasád, kanalizační sítě, vodovody, ČOV, žumpy, jímky, septiky, gravitační odlučovače a rùzné nádrže, bazény z polypropylénových stěnových prvkù (atest ekologické nezávadnosti), technická rekultivace pozemkù, inženýrská činnost, konzultační a poradenská činnost (oceòování stavebních prací, smlouvy o dílo apod.) Stavební práce provádíme s vlastními odbornými pracovníky. Při některých náročnějších popř. specializovaných úkolech spolupracujeme se subdodavateli. Naše firma je dostatečně vybavena k provádění stavebních i zemních prací.