NavigacePartneři projektu

Apartmány Bašta

Apartmány Bašta
Ubytování v nadstandardně vybavených apartmánech v historickém domě z roku 1900, který v roce 2008 prošel kompletní velkorysou rekonstrukcí. Stylově zařízený Cigar Clubu vhodný pro pořádání rodinných oslav, firemních porad, obchodních jednání, prezentací firem a přátelských setkání. Prodej originálních kubánských doutníků a kvalitních moravských vín.

ZKD Sušice

ZKD Sušice
Spotřební družstvo je členem skupiny COOP a provozuje 123 maloobchodních prodejen v okresech Klatovy, Domažlice a Sokolov. Prodejny jsou zařazeny do řetězců COOP KONZUM, COOP TUTY, COOP TIP, COOP Diskont a COOP Stavebniny. K zásobování svých prodejen, ale i prodejen ZKD Plzeň a Jednota Tachov provozuje ZKD Sušice velkoobchodní sklady v Sušici (potraviny, nepotravinářské zboží denní potřeby) a v Kolinci (ovoce a zelenina. Výroba tradičních cukrářských produktů a lahůdek je realizována v Sušici. K zajištění hlavních obchodních aktivit provozuje družstvo autodopravu a údržbářské středisko.

FIXnet

FIXnet
Spolehlivé vysokorychlostní připojení k Internetu. Připojení ve variantě FIXdata Bezdrát je realizováno pomocí špičkové technologie Motorola Canopy pracující v pásmu 5GHz. Ve vybraných lokalitách nabízíme variantu FIXdata Kabel provozovanou po vlastních metalických kabelových a optických rozvodech